Horizontálno-vertikálna traverza

Bremenové magnety 0,- € s DPH 0,- € bez DPH
Dostupnosť: Skladom

Viac info v podrobnom popise

Množstvo: Typ:

V prípade záujmu nám zašlite dopyt. O cene aj termíne dodania Vás budeme informovať.

tento tovar aktuálne nemáme na sklade V prípade záujmu nám zašlite dopyt. O cene aj termíne dodania Vás budeme informovať.

Popis produktu

ŠPECIÁLNY HORIZONTÁLNO-VERTIKÁLNY SYSTÉM FX-HV  je profesionálny systém navrhnutý tak, aby vďaka veľkému množstvu ponúkaných nastavení bolo možné s ním manipulovať takmer všetky typy pracovných kusov. Ťažisko a celkovú výšku systému možno nastaviť pomocou zásuvných čapov. Systém je možné použiť pre dvíhanie až 20% nosnosti bez zaistenia spodných dorazov. Nosné čapy sú umiestnené tak, že je možné zaistiť pracovné kusy aj vo vertikálnej (zvislej) polohe, čo je často potrebné napr. pri práci s pílou. S pomocou systému FX-HV sa dajú manipulovať aj ležiace kotúče či ploché kusy ako ťažké plechy a pod. Pre horizontálny (vodorovný) pohyb s pracovným kusom má traverza závesné oko na zadnej časti. Oceľová štruktúra systému FX-HV má kvalitnú odolnú povrchovú úpravu. S použitím bremenových magnetov rady FX je zaručená maximálna bezpečnosť počas práce so systémom.
Špeciálne rozmery traverzy je možné vyrobiť na vyžiadanie.

Ak nemáme čo ste hľadali alebo máte špeciálne požiadavky kontaktujte naše obchodné oddelenie. Radi Vám poradíme aj pri výber správneho sortimentu.
Kontakty nájdete tu: http://www.huvyk.sk/kontakty/ 

HUVYK spol. s. r. o.
Tel.: +421 42 44 311 82
E-mail: info@huvyk.sk
Facebook

Dokumenty

© 2017-2022 Huvyk.sk. Všetky práva vyhradené. Tvorba web stránok - Ján Ďuriga