Úväzok Ø 8mm tr. 10

Reťaze a úväzky pre lesné hospodárstvo
27,36 € s DPH 22,80 € bez DPH
Dostupnosť: Skladom

Viac info v podrobnom popise

Množstvo: Dlžka:

V prípade záujmu nám zašlite dopyt. O cene aj termíne dodania Vás budeme informovať.

tento tovar aktuálne nemáme na sklade V prípade záujmu nám zašlite dopyt. O cene aj termíne dodania Vás budeme informovať.

Popis produktu

Reťazové úväzky sú veľmi obľúbené pri približovaní dreva. Pevnostná trieda 10 má oproti triede 8 o 25% nižšiu hmotnosť, vyššiu prípustnú ťažnú silu a lepšiu odolnosť pri mechanickom odere pri ťahaní po zemi. Kvalita úväzkov je zaručená celosvetovým používaním. Úväzok je vhodný pre ťažbu dreva, najmä pre zväzovanie, sťahovanie a približovanie kmeňov.

Vysokopevnostná reťaz použitý v tomto úväzku má hranatý tvar, prierez článku má tvar D. Povrch je farbený na červeno. Na konci úväzku je forest hák ("céčko"), ktorý slúži pre prevlečenie reťaze a jednoduchému vytvorenie slučky. Reťaz vnútri háku drží veľmi dobre a nestáva sa, že by náhodou vypadol.

Klzák a ihla nie sú súčasťou úväzku.

 

V ponuke sú obľúbené dĺžky, ak by ste ale mali záujem o neuvedenú dĺžku, kontaktujte nás a vyrobíme Vám úväzok na mieru.

 

Ak nemáme čo ste hľadali alebo máte špeciálne požiadavky kontaktujte naše obchodne oddelenie. Rady Vám poradíme aj pri výber správneho sortimentu.
Kontakty nájdete tu: https://www.huvyk.sk/kontakty/ 

Charakteristika produktu

Povrchová úprava: Pozinkované a lakované

HUVYK spol. s. r. o.
Tel.: +421 42 44 311 82
E-mail: info@huvyk.sk
Facebook

Dokumenty

© 2017-2024 Huvyk.sk. Všetky práva vyhradené. Tvorba web stránok - Ján Ďuriga