Kinetické lano ø 12 mm / 6 m

Vyslobodzovacie prostriedky
36,48 € s DPH 30,40 € bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

V prípade záujmu nám zašlite dopyt. O cene aj termíne dodania Vás budeme informovať.

tento tovar aktuálne nemáme na sklade V prípade záujmu nám zašlite dopyt. O cene aj termíne dodania Vás budeme informovať.

Popis produktu

Jedná o najlepšie vyslobodzovacie lano na trhu, ktoré Vás vytiahne aj z tých najzložitejších situácií. Výnimočnosť tohto lana je v jeho 30% prieťažnosť. Vďaka tomu dôjde najprv k natiahnutiu kinetického lana a potom k postupnému zmršťovaniu a vyťahovaniu zapadnutého vozidla pri čom sa využíva kinetická energia.

Pri použití bežných oceľových lán, reťazí alebo bežných popruhov dochádza pri vyslobodzovaní k rázom. Toto hi-tech lano redukuje rázy vznikajúce pri vyslobodzovaní a je tak maximálne šetrné k obom vozidlám. Ideálna voľba na rýchle, efektívne, ale zároveň bezpečné vyslobodenie vozidiel do hmotnosti až 1700 kg. Dĺžka lana je 6 metrov.

Lano je tvorené dvoma vrstvami nylonu 66. Zakončenie je spletenými okami o dĺžke 26 cm. Oká majú zelenú farbu a sú vystužené špeciálnym polyuretánom pre dlhšiu výdrž. Lano je navyše vybavené ochranným poťahom v dĺžke 1 metra, vďaka ktorému je možné zabrániť priamemu kontaktu s tvrdými alebo hrubými plochami a podstatne tým zvýšiť životnosť vyslobodzovacieho lana.

Lano je vode odolné a zároveň je odolné aj voči UV žiareniu. Po použití stačí lano opláchnuť prúdom vody.

Ideálna voľba pre ťažké nákladné automobily a súpravy alebo kombajny.

 

Špecifikácia:

Materiál: Nylon 66 - Nylon 66

Prieťažnosť: 30 %

Hranica pevnosti: 3400 kg

Farba: čierna a červené oká

HUVYK spol. s. r. o.
Tel.: +421 42 44 311 82
E-mail: info@huvyk.sk
Facebook

Dokumenty

© 2017-2024 Huvyk.sk. Všetky práva vyhradené. Tvorba web stránok - Ján Ďuriga