Skracovací hák s okom Trieda 8.

Trieda 8.
7,32 € s DPH 6,10 € bez DPH
Dostupnosť: Skladom

Viac info v podrobnom popise

Množstvo: Pre reťaz:

V prípade záujmu nám zašlite dopyt. O cene aj termíne dodania Vás budeme informovať.

tento tovar aktuálne nemáme na sklade V prípade záujmu nám zašlite dopyt. O cene aj termíne dodania Vás budeme informovať.

Popis produktu

Skracovaci hák je vyrobený z kvalitnej a kalenej ocele. Skracovaci hák s okom slúži na skrátenie reťaze po dĺžke alebo môže slúžiť ako uchytenie reťaze (v prípade račňových napinákoch). Skracovací hák má veľmi obľúbenie využitie pri závesných reťaziach, pretože reťaz si môžeme vyhotoviť dlhšiu a v prípade potreby pomoc skracovacieho háku skrátiť. Tento typ háku sa uchytáva pomocou spojovacieho článku priamo na závesne oko. V takomto prípade môžete do spojovacieho článku vložiť reťaz aj skracovací hák.   Pozor tento hák neslúži na uchytenie bremien ale iba na uchytenie reťazí! Štrbina na háku je určená pre reťaz jedného typu. To znamená že ak mame skracovací hák na 6 mm reťaz tak štrbina ma iba 6 mm čiže väčšiu reťaz tam nemôžeme dať. 

Ak nemáme čo ste hľadali alebo máte špeciálne požiadavky kontaktujte naše obchodne oddelenie. Rady Vám poradíme aj pri výber správneho sortimentu.

Kontakty nájdete tu: http://www.huvyk.sk/kontakty/  

Charakteristika produktu

Farba: Červená
Povrchová úprava: Pozinkované

HUVYK spol. s. r. o.
Tel.: +421 42 44 311 82
E-mail: info@huvyk.sk
Facebook

Dokumenty

© 2017-2024 Huvyk.sk. Všetky práva vyhradené. Tvorba web stránok - Ján Ďuriga