RUČNÝ PÁKOVÝ KLADKOSTROJ 3200 KG

Kladkostroje
438,- € s DPH 365,- € bez DPH
Dostupnosť: Skladom

Viac info v podrobnom popise

Množstvo: Metre:

V prípade záujmu nám zašlite dopyt. O cene aj termíne dodania Vás budeme informovať.

tento tovar aktuálne nemáme na sklade V prípade záujmu nám zašlite dopyt. O cene aj termíne dodania Vás budeme informovať.

Popis produktu

Štandardne sa dodáva v 1,5m dĺžke reťaze. Pre väčší zdvih je nutne zvoliť dĺžku. 

Pákové kladkostroje sú reťazové zdvíhacie / napínacie zariadenia. Štandardne sa vyhotovujú s nosnosťou od 250kg do 9 000kg. Princíp ich fungovania je veľmi jednoduchý: Na nákladovú reťaz ukončenú hákom sa zavesí bremeno, prepínačom na rukoväti zvolíte zdvih/spúšťanie a pomocou páky bremeno zdvíhate. Vďaka silnej prevodovke kladkostroja môže jeden človek zdvíhať bremená o hmotnosti nakoľko tisíc kilogramov s minimálnou námahou – maximálna sila, ktorú je potrebné vyvinúť na páku kladkostroja je cca 15-30kg (mení sa  v závislosti od modelu). POZOR! Nikdy nepredlžujte páku kladkostroja pridaním trubky či akejkoľvek dlhšej páky.

Tieto zdviháky sú vhodné ako na vertikálny zdvih, tak aj na vodorovný ťah. Vďaka jemnému (pomalému) zdvíhaniu / spúšťaniu sú reťazové kladkostroje vhodné na precízne práce (napr. osádzanie motora či prevodovky, montáž súčastí ťažkých strojov…).  V prípade že potrebujete zdvíhať bremeno vertikálne vo výške kedy je problematické dosiahnuť na páku zdviháku, zvážte použitie ručného kladkostroja.

Pákové kladkostroje je možné vyhotoviť podľa požiadaviek zákazníka so špeciálnymi vlastnosťami:

  • voliteľná dĺžka nákladovej reťaze
  • samosvorné alebo iné špeciálne háky
  • s valčekovou reťazou
Ak nemáme čo ste hľadali alebo máte špeciálne požiadavky kontaktujte naše obchodné oddelenie. Radi Vám poradíme aj pri výber správneho sortimentu.
Kontakty nájdete tu: http://www.huvyk.sk/kontakty/ 

HUVYK spol. s. r. o.
Tel.: +421 42 44 311 82
E-mail: info@huvyk.sk
Facebook

Dokumenty

© 2017-2024 Huvyk.sk. Všetky práva vyhradené. Tvorba web stránok - Ján Ďuriga